Vyliečte mykózy rýchlo a účinne vďaka kapsulkám Skinetrin

Vyliečte mykózy rýchlo a účinne vďaka kapsulkám Skinetrin

Mykózy sú výnimočne nepríjemným a zahanbujúcim problémom. Našťastie poznáme spôsob, ktorý vám umožní bleskovo získať zdravú peknú pokožku!

Mykóza - prefíkaný protivník

Počas jari a leta sme do značnej miery vystavení hubovým infekciám. Podporuje to teplé vlhké počasie a tiež pobyt v miestach, kde sa môžu hromadiť baktérie (bazén, sprcha, móla pri vode, atď.).

Prvé príznaky tohto častého ochorenia sú pomerne nenápadné: začína sa svrbením a pálením, ktoré potom môže byť chybne pokladané za známky nadmerne suchej kože. Ďalej sa objavujú malé prasklinky, okolo ktorých je vlhká pokožka, a tá naberá belavý odtieň. Postupne sa choroba rozširuje na iné miesta Pokožka sa pokryje drobnými pľuzgierikmi, ľahko praská a je náchylná na bakteriálnu infekciu. Sprevádza to nepríjemný zápach.

 

Skinetrin: prirodzený spôsob liečby plesní

Ako sa účinne zbaviť tohto nepríjemného problému? Dokonalým doplnkom dermatologickej liečby sú revolučné kapsule, ktoré čistia kožu zvnútra, pričom blokujú rozvoj mykóz, baktérií a vírusov. Je to možné vďaka trom aktívnym zložkám, získaným 100 % prírodným spôsobom, bez použitia chemických látok. Sú to:

  • Niacín (vitamín B3) - hrá kľúčovú úlohu v boji proti mykózam, postupne brzdí vylučovanie enzýmu Hst3, ktorý je zodpovedný za rozvoj buniek baktérií. Navracia pokožke zdravý vzhľad a predchádza návratom infekcií.

  • Vitamín C - upokojuje zápaly, pálenie a svrbenie pokožky, odstraňuje toxíny a bojuje so zárodkami baktérií. Látky v ňom obsiahnuté oslabujú bunky kvasiniek a spôsobujú ich odumieranie.

  • Kolagén - urýchľuje hojenie rán, zmierňuje bolesti, čistí a vyhladzuje pokožku, zlepšuje jej farbu. Okrem toho blokuje rozvoj vírusov, čím zabraňuje ďalšiemu rozvoju a prenosu infekcie.

 

 

Vďaka unikátnemu zloženiu výživový doplnok Skinetrin nielen bojuje s mykózou, ale aj pozitívne vplýva na vzhľad pokožky tým, že jej dodáva výživové látky potrebné pre jej zdravie a krásu. Pre dosiahnutie týchto výsledkov stačí dvakrát prijímať kapsulku, a zároveň sa vyvážene stravovať a viesť aktívny spôsob života. Garantujeme, že prvé účinky si všimnete už po 2 týždňoch!