Vaša pokožka si zamiluje Snake B-Effect!

Vaša pokožka si zamiluje Snake B-Effect!

Snake B-effect je krém so silou liftingu. Vďaka nemu vrásky zmiznú a pokožka bude oplývať mladosťou. A to všetko vďaka výnimočnej zložke...

Jed hada, lebo o ňom je reč, je zložka, ktorá sa používa v mnohých kozmetických salónoch pri zákrokoch ako je lifting bez skalpelu. Ako funguje výťažok z hadieho jedu? Predovšetkým redukuje vrásky a spevňuje pokožku tváre. Jeho účinky možno porovnať k účinkom botoxu, ale s jedným zásadným rozdielom – počas procedúry s hadím jedom sa nepoužíva skalpel ani ihly, a v prípade jedu sú účinky viditeľné okamžite.

Vďaka pokročilej technológii a kozmetológii dnes však netreba vychádzať z domu, ak chcete podstúpiť tento skvelý omladzujúci zákrok. Krém Snake B-Effect je prvý krém na trhu, ktorý obsahuje polypeptid syn-ake, ktorý dokonale kopíruje toxíny v jede štrkáča Waglerovho.

Snake B-Effect okamžite eliminuje a vyhladzuje dokonca hlboké mimické vrásky. Zabezpečuje najvyšší stupeň ochrany, pričom vylučuje riziko podráždenia. Obsahuje naozajstnú zbraň proti voľným radikálom – komplexnú sadu antioxidantov (selén, zinok, vitamíny B, C, E) a okrem toho vysoký obsah kolagénu, ktorý posilňuje lipidovú vrstvu pokožky.

A to všetko bez potreby vychádzania z domu a bez použitia skalpelu a ihiel! Vďaka krému Snake B-Effect vrásky zmiznú, pokožka opeknie, omladí sa a predovšetkým bude vyzerať prirodzene.

Po mnohých lekárskych zákrokoch tvár vyzerá opuchnuto a unavene, čo hneď prezrádza použitie skalpelu. Po použití krému Snake B-Effect sú účinky viditeľné ihneď, a pokožka vyzerá sviežo.

 

 

Tento krém sa hodí predovšetkým na zrelú pleť. Jeho použitie je veľmi jednoduché, najlepšie účinky sa dosiahnu pri používaní dvakrát denne (najlepšie ráno a večer). Krém sa aplikuje na tvár a krúživými pohybmi sa rozotrie po celej tvári, a potom sa rýchlymi pohybmi vklepe do tváre. Aby sa do hlbokých vrstiev tváre dostali všetky aktívne zložky, na celú procedúru si vyhraďte okolo 5 minút.