Rozlúčte sa so šedivými vlasmy s Grey Active Ultra!

Rozlúčte sa so šedivými vlasmy s Grey Active Ultra!

Sivé vlasy sú známkou nedostatku melanínu v vlasových korienkov. Absencia tejto látky vo vlasoch je dôvod prečo strácajú prirodzenú farbu. Ako sa vyhnúť siveniu vlasou?

Šedivenie je spôsobené predovšetkým starnutím buniek, nedostatok vitamínov a stopových prvkov. To môže tiež nastať v dôsledku ťažkého stresu, zlé stravovacie návyky, nedostatok vitamínov skupiny B, rovnako ako melanocytov, že vekom začnú produkovať menej farbiva. Ak chcete tento proces zastaviť, hneď ako zaregistrujete prvýé sivé vlasy začnite používať pomocné doplnky - napr. Grey Active Ultra.

Grey Active Ultra je produkt, ktorý obnovuje a čo je najdôležitejšie, udržuje prirodzenú farbu vlasov. To tiež posilňuje vlasové folikuly a zlepšuje poruchy tukového metabolizmu pokožky vlasov. To všetko vďaka prírodným extraktom obsiahnutých v produkte.

Čučoriedky sú komponent, ktorý obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov. Má v sebe fitopigmentou, ktoré sú príčinou zvýšenia produkcie melanínu. Okrem toho, že má silné antioxidačné vlastnosti, ktoré chráni vlasy pred UV žiarením. Zaradenie koncetrátu čučoriedok do svojho každodenného jedálnička nielen zastavuje proces šedivenia, ale tiež zlepší výživu vlasov.

Para-amino kyselina benzoová, alebo PABA, výrazne zlepšuje kvalitu a intenzitu rastu vlasov, ako aj pozitívny vplyv na predĺženie vitalitu tela a poskytuje ochranný štít proti šedinám.

Koenzým Q10 je zodpovedný za zastavenie príznakov predčasného starnutia. To podporuje regeneráciu vlasov kmeňových buniek a zabraňuje strate prirodzenej pigmentácii vlasov. Je tiež účinný antioxidant - chráni vlasové folikuly pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Kombinácia všetkých týchto zložiek robí doplnok Grey Active Ultra 100% účinným. Použitie výrobku denne po dobu 3 mesiacov regrutuje melanín a premení sivé vlasy na prirodzenú farbu. Vzhľadom na obmedzené prírodné zložky nespôsobuje vedľajšie účinky.

 

 

Ako ho používať? Je to jednoduché: stačí vziať dvakrát denne, jednu kapsulu, cca 30 minút pred raňajkami a večerou .. Prvé účinky sú viditeľné už po niekoľkých dňoch, a po troch mesiacoch šedivé vlasy úplne zmiznú.