Microneedle Skin Care Therapy: nová zbraň v boji s vráskami

Microneedle Skin Care Therapy: nová zbraň v boji s vráskami

Je to skutočná revolúcia na trhu estetickej kozmetológie: vďaka Microneedle Skin Care Therapy si vykonáte protivráskové ošetrenie doma, čím ušetríte peniaze na drahé procedúry.

Na začiatku je treba podčiarknuť, že Microneedle Skin Care Therapy nie je ďalším omladzujúcim produktom, ktorý má za cieľ vyhladenie vrások. Je to komplexné zariadenie s názvom mezzoroller, ktoré odpovedá na potreby vašej pokožky. Skladá sa z profesionálneho valčeka pokrytého masážnymi výčnelkami a zo séra s obsahom koncentrovaných aktívnych zložiek: kyseliny hyalurónovej a faktora EFG.

Kyselina hyalurónová obnovuje kolagénové štruktúry v koži, viaže molekuly vody a vypĺňa vrásky zvnútra. Hydratuje pokožku do hĺbky, upokojuje a chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Faktor EFG stimuluje metabolizmus kožných buniek, čo ovplyvňuje ich regeneráciu, zlepšuje vitalitu a nadvihuje pokožku.

Účinok oboch týchto látok je podporovaný masážnym valčekom, ktorý zlepšuje krvný obeh, odstraňuje odumreté bunky a urýchľuje proces regenerácie. To vytvára efekt podobný mezoterapii, ktorý však je viac ako 20-krát lacnejší! (jednorazové náklady na liečbu na kozmetickej chirurgii sú cca. 48 Euro, na porovnanie náklady na jednorazovú aplikáciu mezzorollerom sú necelých 2 Euro)
Zariadenie teda minimalizuje náklady na boj s vráskami a inými nedokonalosťami pokožky. Je úplne bezpečné, účinné a ľahko sa používa. Vďaka svojmu mnohostrannému použitiu môže slúžiť nielen osobám v zrelom veku, ktoré majú problémy s vráskami. Ideálne sa hodí aj na redukciu jaziev (po akné, po popáleninách a iných), na vyrovnanie farebnosti pokožky, na odstránenie nedostatkov alebo zjednotenie jednotlivých častí tela (brucho, stehná, zadok). Môžeme ho využiť aj ako liečebnú a hydratačnú procedúru. Keďže účinok aktívnych látok sa deje na úrovni vlastnej pokožky, efekty sú viditeľné výrazne dlhšie než v prípade obyčajných vyhladzujúcich krémov. Aby ste dosiahli najlepšie účinky, stačí používať Microneedle Skin Care Therapy raz týždenne, večer, po dôkladnom očistení pokožky. Garantujeme, že prvé účinky si všimnete už po prvej aplikácii!