KANKUSTA DUO – recept na prebytočné kilogramy

KANKUSTA DUO – recept na prebytočné kilogramy

Skúšala ste už všetko, a nepodarilo sa Vám schudnúť ani o 2 kilogramy? Snívate o peknej, štíhlej postave? Netrápte sa! Nie ste v tom sama – milióny žien na celom svete sa potýkajú s nadváhou. Je možné si s ňou poradiť?

Kankusta duo recenzia, účinky, cena, prísady

- viac tu

Skoro každá žena na svete sa aspoň raz v živote pokúšala zbaviť prebytočných kilogramov, avšak vo väčšine prípadov dopadali tie pokusy neúspešne. Aj keď sa im podarilo zbaviť sa prebytočných kíl, vracali sa za nejaký čas k predchádzajúcej postave. Existuje účinný spôsob na boj proti nadváhe? Existuje a volá sa Kankusta Duo.

Kankusta Duo je doplnok, ktorý nielen spôsobí že schudnete, ale aj pozitívne ovplyvní Vaše rozpoloženie – budete sa cítiť atraktívne a už Vám nikdy nezmizne úsmev z Vašich pier.

Svoju úžasnú účinnosť vďačí Kankusta Duo dvom zložkám: garcinia cambogia a coleus forskohlii. Garcina cambogia je výborné z zdravé ovocie, ktoré rastie v Indonézii, a je pestované v Ázii a Afrike. Vedci objavili, že tieto ovocia, ktoré svojim vzhľadom pripomínajú malé tekvice, sú bohaté na fosfor, železo, tiamín, riboflavín a niacín. Okrem toho šupka tohoto plodu obsahuje kyselinu hydroxycitronovú (HCA), ktorá zmenšuje chuť k jedlu a zabraňuje ukladaniu tukov v tele.

Coleus forskohlii je rastlina, ktorú môžeme stretnúť v juhovýchodnej Ázii. Extrakt z jej koreňa je známy tradičnej indickej medicíne ako guggul a používa sa ho celé storočia. Coleus forskohlii stimuluje enzýmy, ktoré upravujú nárast svalovej hmoty a iniciujú proces straty tuku. Účinnosť pôsobenia coleus forskohlii bola potvrdená už v 1974 roke. Počas výskumov sa ukázalo, že za liečivé vlastností tejto rastliny sú zodpovedné diterpénové zlúčeniny.

Účinnosť doplnku Kankusta Duo potvrdzujú nielen hodnotenia vedcov a lekárov, ale aj názory stoviek osôb, ktoré mu prejavili dôveru. Už sa nemusíte drieť v posilňovni, použivať drastické diéty a zažívať opätovné sklamania. Kankusta Duo Vás nesklame! Zhodíte prebytočné kilogramy za krátky čas, zbavíte sa všetkých komplexov a už Vám nikdy nezmizne úsmev z Vašich pier.