Inovatívny šampón Vivèse Senso Duo: získajte husté silné vlasy už o tri mesiace!

Inovatívny šampón Vivèse Senso Duo: získajte husté silné vlasy už o tri mesiace!

Problém slabých, zničených a vypadávajúcich vlasov sa týka mnohých z nás. Ako si s tým poradiť? Vyskúšajte 100 % prírodný šampón, ktorý vyživuje a posilňuje vlasy vďaka starostlivo vybraným aktívnym zložkám.

Príčiny vypadávania vlasov

Vlasy sú oslabené zvyčajne kvôli nedostatku vitamínov a minerálov v organizme. Okrem zlej stravy môže byť spojené so stresom, nedostatočným množstvom spánku, a tiež s vplyvom negatívnych vonkajších vplyvov (UV žiarenie, mráz, chemikálie). Aby ste získali silné, zdravé vlasy, musíte sa postarať predovšetkým o posilnenie ich štruktúry a ochrannej bariéry.

 

Vivèse Senso Duo: výživa zvnútra

Dermokozmetická formula šampónu Vivèse Senso Duo sa opiera o cenné zložky a výťažky z rastlín, ktoré vnikajú do buniek vlasu, a tým im dodávajú optimálne množstvo minerálnych zložiek. Vďaka tomu vlasy silnejú, prestávajú vypadávať, získavajú lesk a vitalitu.

Multivitamínový komplex preniká do pokožky hlavy, vyživuje ju do hĺbky, zastavuje proces zániku vlasových folikulov a povzbudzuje rast vlasov.

Olej zo semienok ruže vplýva na zväčšenie množstva kolagénu v pokožke, regeneruje vlasové korienky, chráni pred vplyvmi voľných radikálov.

Kofeín povzbudzuje rast vlasov a bráni rozvoju hormónu zodpovedného za plešivosť.

Extrakt z pšeničných klíčkov povzbudzuje vstrebávanie bielkovín, predlžuje fázu rastu vlasov a posilňuje ich štruktúru.

Kokosový olej hydratuje vlasy, stimuluje ich rast a elasticitu a zastavuje ich vypadávanie.

Arginín pôsobí regenerujúco, vplýva na rýchlejšie vstrebávanie cenných aktívnych zložiek, posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru vlasov.

Šišák bajkalský stimuluje kmeňové bunky vlasov, zlepšuje proces obnovy po ich strate.

Arnika horská urýchľuje vstrebávanie živín v pokožke hlavy, ktoré ovplyvňujú hustotu vlasov.

Výťažok z kaméliechráni vlasy pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, podporuje hospodárenie s hydrolipidmi, hydratuje a zabraňuje predčasnému odumieraniu.

Extrakt z koreňa zázvoru vplýva pozitívne na mikrocirkuláciu pokožky hlavy, vyživuje cibuľky vlasov, má antioxidačné vlastnosti.

 

 

Účinok spomenutých zložiek bol potvrdený v klinických testoch. Ako ukázali výskumy, každodenné používanie šampónu Vivèse Senso Duo lieči poruchy rastu vlasov z rôznych dôvodov a prispieva k ich hustote priemerne o 20 % počas 3 mesiacov! Vyskúšajte ho aj vy - garantujeme, že prvé efekty si všimnete už po niekoľkých dňoch používania.