Flexa Plus: prirodzený spôsob na zdravé kĺby

Flexa Plus: prirodzený spôsob na zdravé kĺby

Je bolesť kľbov v rozpore s Vašou každodennou činnosťou? Zoznámte sa s prípravkom, vďaka ktorému nepohodlie zostane len zlou spomienkou.

Problém s kľbom sa môže vyvíjať bez objavov celými roky. Keď už ale dá o sebe vedieť, často prekáža zdezorientovaným pacientom v normálnom fungovaní. Neznesiteľná bolesť znemožňuje aj obyčajný pohyb. Existuje spôsob, ako si s týmto problémom poradiť, bez potreby fašírování są chemickými lekami proti zápalom? Ukázalo sa, že áno, a s pomocou prichádza sama matka príroda.

Tomuto problému skvele rozumia odborníci z laboratória Flexa Plus, ktorí vytvorili nový, plne prírodný dolněk stravy, vzpomáhající zdravie kľbov vďaka unikátnemu zloženiu zložiek. V prípravku nájdeme tiež aktívne komponenty, ako aspoň upravujúce elastitu viažucu tkaniva, dojčiace bolesť a doplňujúce chýbajúce kremík a draslík - obsiahnutý v prasličke. Mimo to, v zložení nájdeme extrakt z trojfarebné fialky, ktorý pôsobí protireumaticky a proti bolesti, posilňuje chrupavku a odstraňuje pocit tuhosti v kboch.

Pravdivosť pôsobenie Flexa Plus zaručuje tiež využitie v zložení výrobku extraktu z rastliny maca, ktorá vykazuje silný antiseptický a antibakteriálny účinok. Ale to ešte nie je všetko. Táto peruánska rastlina odstraňuje tiež nepríjemnú bolesť kľbov v kolenách, bedrách, lakťoch a chrbtici a tiež dojčí bolestné následky chorôb svalov. Mimo to, v prípravku Flexa Plus je využitý extrakt z púpavy, ktorá zväčšuje vytváranie kolagénu - kľúčové zložky chrupavky, ktorého úbytok spôsobuje silné bolesti kľbov.

Perličkou v zložení Flexa Plus je tiež žihľava, ktorá vo svojich pálítkách obsahuje kyselinu mravčiu - prírodný liek na nepríjemné bolesti, rovnako ako reumatické a artretické. Výrobok bol obohatený tiež dodatočne o výťažok z melisy a kľúčového pre správne fungovanie tela vitamínu A, C a E.

 

 

Doplnok stravy Flexa Plus náleží užívať dvakrát denne - pred raňajkami a obedom, poriadne ho zapiť vodou. Prípravku by sa nemalo užívať počas dojčenia, deťmi do 18 roku života a tiež osobami alergickými na akúkoľvek zložku lieku.

Flexa Plus je doplnok, ktorý Ti pomôže prekonať bolesť kľbov a vrátiť do normálneho rytmu života. Neváhaj a nechaj si pomocy. Flexa Plus je Tvoj spôsob na boľavé kľby.