Bolestivé haluxy? Máme na to spôsob - Hallu Motion!

Bolestivé haluxy? Máme na to spôsob - Hallu Motion!

Zdeformované chodidlá, problémy s výberom obuvi, otlaky, bolesť pri chôdzi... Poznáte dobre tieto ťažkosti? Vďaka korektoru Hallu Motion sa ich zbavíte za 4 týždne!

Ak je to možné? Pôsobenie korekčného strojčeka Hallu Motion je založené na špeciálnej konštrukcii, ktorá postupne likviduje haluxy, a prirodzeným spôsobom narovnáva deformovaný vybočený palec Korektor je v prevedení z ortopedického plastu, ktorý sa prispôsobuje tvaru a rozmeru chodidla, a vďaka tomu, že tlačí na zmienené miesto umožňuje mierne narovnávanie zmien. Okrem liečby haluxov, strojček zmierňuje bolesť, odstraňuje zápalové stavy, redukuje, vzniknuté okolo zmien opuchy a mozole, zlepšuje prekrvenie v chodidle a posilňuje metatarzofalangeálny kĺb. Týmto spôsobom navracia komfort chôdze a zamedzuje vzniknutiu ďalších zmien.

 

Klinicky potvrdená účinnosť

Pôsobenie Hallu Motion bolo dôkladne otestované – na základe dlhoročných testov bolo preukázané, že korektor za 10 dní zlepšuje prekrvenie chodidiel a navracia ľahkosť chôdze. Po 2 týždňoch zmierňuje napätie a opuchy, ktoré sprevádzajú haluxy. Po mesiaci palec začína získavať správny tvar, miznú odreniny, a kĺby sa posilňujú až o 80%. S ohľadom na zistenú účinnosť korekčného strojčeka, je odporúčaný zároveň ortopédmi, ako aj odborníkmi z oblasti podológie (odvetvie medicíny, ktoré sa zaoberá skúmaním a liečbou porúch v stavbe chodidla).

 

 

Univerzálne pôsobenie

Narastajúcu popularitu tejto metódy ovplyvňuje aj to, že môže byť aplikovaná v ľubovoľnej dennej dobe, s každým typom obuvi a nezávisle na rozmere chodidlá. Kontraindikáciou je iba cukrovka a problémy s krvným obehom. Korekčný strojček by tiež nemali používať neplnoleté osoby. Vo všetkých ostatných prípadoch môže byť bezpečnou alternatívou pre chirurgické zákroky – najmä vtedy, keď deformácia nie je veľká, a napriek tomu spôsobuje nepohodlie a problémy s chôdzou. Pri zakúpení korektora treba pamätať na to, aby jeho účinkovanie bolo podporené vhodnou prevenciou: vzdať sa topánok na vysokých podpätkoch, v prípade plochých nôh realizovať vhodné cvičenia, a pri nadváhe alebo obezite – dodržiavať diétu. Spájajúc týmto spôsobom lekárske a preventívne prostriedky, môžeme očakávať prekvapivo rýchle výsledky.