Ako rýchlo a efektívne schudnúť zo stehien a brucha?

Ako rýchlo a efektívne schudnúť zo stehien a brucha?

Cviky, tabuľky, zázračná diéta, a treba ešte niečo iné? Ako rýchlo schudnúť zbytočné kilogramy od pása dole?

Ako rýchlo schudnúť zo stehien?

Ak premýšľaš, ako schudnúť zo stehien ešte pred Novým Rokom, využi skutočné metódy chudnutia 3v1, ktorá polež na spojenie kozmetických prípravkov, cvičenie a diéte, s pomocou správnej výživy a doplnkov.

Nové spôsoby na chudnutie v roku 2017

Nový tréning celebrity známe z obálok novín? Diéta ušitá na mieru Tvojmu životnému štýlu? Alebo výživové doplnky s prírodných ingrediencií? Vybrali sme najzaujímavejšie a najefektívnejšie spôsoby chudnutia, ktoré sa v roku 2017 stali najviac populárne. Dozvieš sa, ako sa efektívne zbaviť nežiaducich kilogramov pred začiatkom letnej sezóny, prečítaš si o nedávnych objavoch v oblasti suplementácia a vyberieš si pre seba najlepšie diétu. Pozri sa, ako budeme chudnúť v tomto roku!

1. Kozmetika a starostlivosť

Dodatočný tuk v oblasti stehien sa najčastejšie spája s takzvanou pomarančovou kožou, teda s nepríjemnou celulitídou. Je to odkladajúce sa, neestetické tukové tkanivo v oblasti stehien a zadku, ktoré sú pokryté hrboľatú, vlnitú kožou. Preto zakaždým, keď premýšľaš nad tým, ako naozaj schudnúť zo stehien, nemôžeš o nej zabudnúť.

Ako schudnúť

V prípade tejto časti tela nestačí len samotná diéta alebo výživa. Pre chudnutie stehien je potrebné zamerať sa na chudnutie "zvnútra", s použitím špeciálnej kozmetiky a vhodných masáží, ktoré nielen pomáhajú meniť tuk z oblasti stehenných svalov, ale tiež posilňujú a spevňujú pokožku v tejto oblasti, čím sa znižuje viditeľnosť celulitídy. Takáto akcia tiež vizuálne zoštíhľuje okolí zadku a stehien.

Najlepšie bude použitie špeciálnych krémov proti celulitíde, ktoré vo svojom zložení zahŕňajú, okrem iného, ​​kofeín a ohrievacie látky, ako napr. kapsaicín, ktoré stimulujú bunkový metabolizmus a pomáhajú spaľovať tuk už po vstrebaní sa prípravku do kože na stehnách.

Koľkokrát denne by mala byť kozmetika používaná záleží na tom, ako rýchlo máš v pláne schudnúť. Najlepšie je mazať stehná dvakrát denne a ich aplikáciu spojiť s lymfatickou masážou, napr. Prostredníctvom špeciálnych rukavíc alebo masážne gule. Takáto činnosť bude stimulovať lymfatické cievy v podkoží a pomáhať odtoku lymfy, a v dôsledku toho - znížiť množstvo tuku v stehnách a zadku.

2. Cviky

Výborné výsledky v prípade chudnutia stehien prinášajú jemná spevňujúce cvičenia. No, ale pravdepodobne teraz premýšľaš, čo teraz znamená "jemná" a ako schudnúť rýchlo, bez námahy?

Poponáhľame si s odpoveďou: cvičenie pre brucho nemusí byť vyčerpávajúce! Samozrejme, že beh je pravdepodobne v tomto prípade najlepšie a prinesie najlepšie efekty, ale ak sa nerada príliš vysiluješ, môžeš vždy zvoliť iný, pokojnejší druh praktizované činnosti. Dobrý nápad môže byť jazda na normálnom bicykli alebo na bicykli v posilňovni. Skvele sa tiež prejavujú drepy a výpady dopredu.

3. Diéta a výživa

Ako schudnúť rýchlo, ale iba bezpečne! Pamätaj si a uisti sa, že spolu s športovými aktivitami a kozmetickú starostlivosťou používaš tiež správnej diéty. A nemusí to byť nutne chudnutie! V skutočnosti, môžeš jesť presne ako predtým, stačí len minimalizovať podiel cukru v potrave.

Namiesto toho, jedz veľa vlákniny a to ako rozpustnú (pohánka, ryža), tak nerozpustnú (jablko, citrón, atď.) Týmto spôsobom budeš mať menšiu chuť na sladkosti (pocit sýtosti), a urýchli sa spaľovanie tukov. Budeš mať tiež viac energie na cvičenie.

Diétu podpor pitím veľkého množstva vody bez bubliniek (vypláchnutie toxínov z tela) a červeným čajom (skutočný booster pre Tvoj metabolizmus). Okrem toho, začni užívať tabletky na chudnutie, ktoré obsahujú vysoko koncentrované výťažky z bylín, ktoré podporujú chudnutie, výťažky z rastlín a ovocia, napr. pridaním zelenej kávy, žeruchy peruánskej alebo guarany.

Na záver, pamätaj: ak schudnúť rýchlo stehná, tak iba pomocou metódy 3v1 - kozmetika a starostlivosť, cvičenia a doplňujúce strava zároveň !!! Až potom môžeš naozaj očakávať ohromujúce výsledky.

Ako rýchlo schudnúť brucho?

Ak Ťa zaujíma, ako schudnúť z brucha, na začiatku prestaň premýšľať, či vôbec môžeš. Je lepšie, aby si bezodkladne prijala kroky. Je zima, do leta je ešte veľa času. Ak začneš už teraz, v lete budeš mať pekné "tehličky"!

Po prvé, žiadna radikálna diéta! Mnoho ľudí, ktorých zaujíma, ako schudnúť rýchlo, okamžite myslí na otrockú diétu Dukan. Nič nemôže byť ďalej od pravdy.

Ak máš tendenciu pribrať na váhe, bude pôst pre Tvoje telo viac škodlivý ako užitočný. Po prvé, budeš sa cítiť mizerne. Nedostatok vitamínov, minerálov a energie by boli ohrozením pre celý Tvoj vzhľad a predsa nechceš chudnúť preto, aby vyzerať horšie!

Po druhé, efekt jojo je zaručený. Bohužiaľ, trpká pravda je taká, že ako rýchlo schudneš, tak rýchlo bude Tvoj organizmus chcieť "nahradiť" energetické straty. Akoby chcelo zabrániť stratám, skladuje väčšie množstvo tuku na "keby náhodou" a Ty vo výsledku ztloustneš viac, ako si schudla ...

Takéto akcie sa veľmi zle odráža na stave Tvojej pokožky - ako rýchlo schudneš, že Tvoja pokožka nemá čas, aby sa riadne natahivala v tak krátkom čase, bude málo elastická. Čo je horšie, či po tomto období ztloustneš v rámci jojo efektu, pokožka sa natiahne ešte viac! Takéto nezodpovedné správanie môže spôsobiť, že sa dopracuješ ešte k viac neestetickým striám.

Tak čo mám teda robiť? Ako mám rýchlo schudnúť bezpečným spôsobom? Najvyššie zacni od zmeny stravovacích návykov. Na začiatok, zacni menej zladiť čaj a kávu. Jedz menej sladkostí a sladké napoje nahraď čajom alebo vodou.

Ďalej pridaj k svojej diéte zložky, ktoré majú vlastnosti chudnutie. Môže to byť červený alebo zelený čaj, zelenina bohatá na vlákninu alebo korenie (napr. zázvor, škorica, chilli, korenie atď.).

Postupne, kedy si budeš zvykať na nové návyky, zväčšujte percentuálnou akciu hubnucích zložiek vo svojej strave zníž prídel cukru, tuku a sacharidov. Svojou stravu podporuj tiež pakované výťažky z rastlín, ovocia a bylín s hubnucími vlastnosťami - vo forme doplnkov stravy. Povzbudí Tvoj organizmus a dodajú mu nevyhnutné látky potrebné počas chudnutia, vitamíny a minerály.

Okrem toho si pamätaj, že ako rycle schudneš, tak najlepšie za pomoci cvičenia. Samozrejme nemusíš vykonávať tisíce klik alebo sedov ľahov denne. Na začiatok stačí, podobne ako v prípade jedla, malé návyky - narob'vnej sa, zatiahni brucho, prechádzajte sa. Postupom času môžeš pridať ďalšie aktivity, ako napr.

Kankusta Duo Forte
POZOR: Na obmedzenú dobu má oficiálny distribútor tabletiek KANKUSTA DUO FORTE pre našich čitateľov špeciálnu ponuku. Je s ňou spojená 100% záruka vrátenia peňazí za zakúpenú kúru na chudnutie, v prípade že neprinesie očakávané výsledky.
Akcia trvá do:
S ohľadom na vyčerpanie zásob, je akcia obmedzená časovo.